Sport

Wydziałowa liga tenisa stołowego

Zapraszamy studentów, pracowników i sympatyków Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki stosowanej do udziału w drugim sezonie Ligi Tenisa Stołowego.
Zgłoszenia przyjmowane są do 23.11.2016, a start rozgrywek planowany jest od 24.11.2016.
Liga zostanie rozegrana przy pomocy aplikacji, która obejmuje system wprowadzania danych uczestników, losowania, punktacji, powiadamiania, wyświetlania terminarza oraz tabeli wyników.
 
Uczestnicy rozgrywek rywalizować będą w czterech ligach do których zakwalifikowani będą na podstawie wyników z poprzedniego sezonu:
- osoby z miejsc 1-14 do I Ligi
- osoby z miejsc 15-28 do II Ligi
- osoby z miejsc 29-41 do III Ligi
- osoby, które nie brały udziału w pilotażowym sezonie ligi zakwalifikowane są automatycznie do ligi IV.
 
Każda z Lig obsługiwana jest przez osobną wersję aplikacji dostępną odpowiednio pod adresem:
- 149.156.64.22:8081/ping-pong/ dla I Ligi
- 149.156.64.22:8082/ping-pong/ dla II Ligi
- 149.156.64.22:8083/ping-pong/ dla III Ligi
- 149.156.64.22:8084/ping-pong/ dla IV Ligi
Osoby chętne do udziału w rozgrywkach prosimy o zarejestrowanie się na stronie odpowiedniej Ligi do 23.11.2016.
Po zakończeniu rozgrywek (data sprecyzowana będzie po rozpoczęciu sezonu) kwestia awansów i spadków między Ligami przedstawia się następująco:
- osoba ostatnia z i-tej Ligi spada do Ligi i+1-wszej
- osoba z pierwszej pozycji i+1-wszej Ligi awansuje do Ligi i-tej
- zawodnik przedostatni z i-tej Ligi rozgrywa spotkanie barażowe z zawodnikiem
z drugiej pozycji Ligi i+1-wszej; zwycięzca tego meczu awansuje do Ligi i-tej; na rozegranie tego meczu zawodnicy mają tydzień od zakończenia Ligi, w przypadku nierozegrania spotkania w wyznaczonym terminie kwestię ewentualnego awansu rozstrzyga losowanie przeprowadzone przez Organizatorów.
 
Przypominamy wyniki sezonu pilotażowego:
1. Andrzej Syrwid
2. Krzysztof Sacha
3. Alfred Mazur
4. Beata Mlicka
5. Piotr Sierant
6. Arkadiusz Bartoszko-Kotarba
7. Leszek Kuc
8. Dariusz Nałódka
9. Arkadiusz Kosior
10. Sławomir Oksiutowicz
11. Leszek Motyka
12. Dawid Puka
13. Paweł Kowalik
14. Romek Panaś
15. Michał Białończyk
16. Paweł Zalecki
17. Jeremi Ochab
18. Krzysztof Cieślik
19. Jakub Bielawski
20. Robert Maciński
21. Jacek Bieroń
22. Piotr Staroń
23. Tomasz Stebel
24. Katarzyna Danilewicz
25. Karol Zyczkowski
26. Łukasz Babiś
27. Kuba Zakrzewski
28. Patryk Surma
29. Wojciech Balon
30. Jan Major
31. Dominik Gąsienica-Gronikowski
32. Artur Michałek
33. Krzysztof Biedroń
34. Andrzej Kądzielawa
35. Janusz Olszewski
36. Paweł Starowicz
37. Jakub Byszewski
38. Stanisław Czachórski
39. Wojciech Wójciak
40. Anita Sołtys
41. Aleksandra Banasik
Organizatorzy